tercüme-kolej-hakkımızda

HAKKIMIZDA


Kolej Tercüme, prensip olarak daima;

En doğru,
En güvenilir,
En kısa zamanda,
En uygun fiyatlandırılmış şekilde hizmet vermektedir.

 

Kolej Tercüme ve Danışmanlık Şti., tercüme ve çeviri sektöründe güvenilir, profesyonel, çözümler üreten, müşteri istek ve gereksinimlerine göre kaliteli hizmet veren yılların tecrübesini özümsemiş genç ve dinamik bir kuruluştur. Kolej Tercüme olarak sadece uzman ve konusunda eğitim almış tercümanlarla çalışırız. Doğru, eksiksiz, zamanında, hızlı, güvenilir ve kaliteli çeviri hizmeti sunmaktayız. Firmamız yüksek kalitede hizmet sunmak için profesyonel ekibiyle ve nitelikli dil uzmanları ile çalışılır. Firmamızın hizmet anlayışı, müşterilerinin talep ettiği formata ve teslim süresine sadik kalmak ve kusursuz tercüme kalitesini sağlamak prensipleri üzerine kurulmuştur.

İlkemiz

Profesyonel bir ruh ve amatör bir heyecanla kurulan firmamızın en önemli ilkesi kalite’dir. En yüksek düzeyde kaliteyi yakalayabilmek ise titiz, özenli, bilinçli bir çalışmadan; doğru, hızlı, güvenilir bir hizmetten geçer.

Firmamız üzerinde çalıştığı tüm belge ve dokümanlarla ilgili kesin bir gizliliği esas alır. Ticari, özel, kurumsal bilgiler, ticari ilişkiler ve biçimleri vs. tam bir gizlilik içerisinde ele alınır. Müşterimizin haberi ve izni dahilinde olmadan çalıştığımız kisi ve kurumlar referans sayfamızda dahi yer alamaz.

Firmamız, tercüme süresini en aza indirmek, maliyeti düşürmek ve hiçbir yanılgı veya hataya meydan vermemek amacıyla kendine özgü ve benzersiz bir çalışma sistemi geliştirmiştir.