ÇİNCE TERCÜME

Çince tercume

33 yıllık Çince Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Çince Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli VE yemin gerektirmeyen her türlü konuda Çince Çeviri Hizmetleri için hizmetinizdeyiz.

çince tercüme
Çin’in nüfus bakımından dünyanın en kalabalık ülkesi olması ve dünya ticaretine hakim konumu ile birlikte, Çince de en yaygın kullanılan uluslar arası dillerden birisi olmaya başlamıştır. Çince Tercüme giderek yükselen bir talep haline gelmeye başlamıştır. Ancak dilin alfabesinin zorluğu ve içinde binlerce ufak diller barındırması, tercümeyi oldukça zorlaştırmaktadır. Sadece basit günlük yaşamı sürdürmek için 3000 kadar harfin bilinmesi gereklidir. Temel bir tercüme için ise en az 7000-8000 karakterin bilinmesi beklenmektedir.
Çince tercüme günümüzde en fazla sıkıntı yaşanan tercüme çeşitleri arasında gündeme gelmektedir. Bu nedenle Çince tercüme yapacak olan tercümanların özellikle Çin’de eğitim almış ve yaşamış olmaları tercih edilmelidir. Sadece Çince diline değil, Çin yaşam kültürüne de sahip olunması, tercüme edeceği konunun daha iyi anlaşılması açısından oldukça avantajlıdır.

Kolej Tercüme işte bu noktada, bu özelliklere sahip tercümanlarıyla size ticari, hukuki,akademik, finansal, teknik konularda ve tüm resmi evrakların resmi yeminli tercüme işlerinde, size kaliteyi ve zamanı garanti edecek çözümler sunar.

-Çince- Türkçe / Türkçe-Çince – Çince –Çince – İstenilen hedef dil (Çapraz çeviri)

Konular

-Tıbbi-Medikal Çince tercüme -Finansal Çince tercüme – Teknik Çince tercüme
-Hukuki Çince tercüme -Akademik Çince tercüme – Noter onaylı Çince resmi evrak tercüme

Çince tercüme ve diğer tercüme hizmetlerinde, arkanıza bakmadan Kolej Tercüme’ye tam anlamıyla güvenebilirsiniz.

Kolej Tercüme daima en yakınınızdadır.